Prodej bytů a kanceláří v atraktivních lokalitách

Developerské projekty prodej nových bytů

Naše projekty v atraktivních lokalitách

O SPOLEČNOSTI

Bydlení u Ladronky. Bez kompromisů.

La Crone

S La Crone kupujete byt s pozemkem, o který nemusíte pečovat – postaráno bude o všechny potřebné služby, od běžné údržby až po zahradníka. K Vašemu bytu v přízemí bude patřit prostor jen pro Vás, který splní funkci zahrady a nabídne potřebné soukromí.

www.lacrone.cz

Detail projektu

Prestižní business lokalita Pankrác

Antal BC

Pankrácká část Prahy 4 se stává v posledních letech především administrativní čtvrtí. Kompletně zrekonstruovaná administrativní budova Antala Business Centre se nachází v této ceněné lokalitě. Centrální fasáda směrem do ulice Antala Staška bude zvýrazněna cihlovým obkladem, a tak nebude možné vaše nové sídlo přehlédnout.

www.antalbc.cz

Detail projektu

Luxusní bylení v Praze na Starém Městě

Three Carp

Projekt Rezidence U Tří kaprů se nachází v samotném srdci Prahy v ulicích Kaprova a Valentinská, nedaleko Staroměstského náměstí. Lokalita nabízí jedinečné prostředí architektonických skvostů Starého Města i bohaté vyžití moderního evropského velkoměsta v podobě nákupních bulvárů, prvotřídní gastronomie a řady kulturních představení.

www.threecarp.cz

Detail projektu

Bydlení, které vás bude bavit...

V Jehličí

Les v blízkosti domu a centrum na dosah jsou hlavními benefit tohoto rezidenčního domu. Bydlení V Jehličí se nachází na konci klidné slepé ulice, zároveň však nedaleko Pražského okruhu či plánované stanice metra D "Nové Dvory".

www.vjehlici.cz

Detail projektu

Moderní bydlení v Praze 6

Bydlení Liboc

Dostupné moderní byty v blízkosti jedné z největších a zároveň také nejvyhledávanějších přírodních rezervací v Praze. Právě takovou kombinaci bydlení nabízí Bydlení Liboc, ležící v jedné z nejžádanějších městských částí hlavního města, tj. Praze 6.

www.bydleniliboc.cz

Detail projektu

Esence domova

Rezidence Spiritka

Rezidence SPIRITKA je uložena v jižním svahu pod oblíbenou Ladronkou se strategickou polohou na pomezí Prahy 5 a Prahy 6 v ulici Zdíkovská na křižovatce s ulicí Libínská.

www.rezidencespiritka.cz

Detail projektu

Bydlení, které má budoucnost

Bydlení Světova

Koupit drahé bydlení v centru Prahy není umění. Ale pořídit si za výhodnou cenu moderní byt v kompletně zrekonstruovaném novorenesančním domě Bydlení Světova se jednoduše vyplatí.

www.svetova1.cz

Detail projektu

Chcete poradit s výběrem nebo rezervovat?


* pole označená hvězdičkou jsou povinná