Prodej bytů a kanceláří v atraktivních lokalitách

Moderní bydlení v Praze 6

Bydlení Liboc

Projekt Bydlení Liboc zdobí vynikající dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou. Do centra Prahy se s pomocí MHD dostanete do 20 minut, na Letiště Václava Havla za necelých 15 minut. Samozřejmostí je výborná občanská vybavenost v blízkém okolí projektu. Nejen pro rodinný život je však důežité nepřeberné množství míst pro trávení volného času, v čele s 99 kroků vzdálenou Divokou Šárkou, vodní nádrží Džbán nebo Oborou Hvězda.

ceník bytů www.bydleniliboc.cz
Poslední
parking

Ve čtyřpodlažním bytovém domě se nachází 16 bytů o užitné ploše 31 až 105 m2. Dispozice bytů jsou řešeny jako 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo 4+kk. Byty v přízemí nabízejí kromě teras také předzahrádky. V dalších podlažích pak ke každému z bytů náleží balkon.

Samozřejmostí jsou parkovací stání a sklepy, jež se nacházejí v 1. podzemním podlaží.

Divoká Šárka, Džbán, Obora Hvězda

Bydlení Liboc bezesporu disponuje vynikající dopravní dostupností. Stanice autobusu Divoká Šárka (108, 119) je vzdálena od domu půl minuty chůze. Autobus Vás odsud doveze na stanici metra A - Nádraží Veleslavín (v provozu od jara 2015). Vaše cesta do centra tak bude trvat méně než 20 minut. Pokud preferujete dopravu bez přestupů, dostanete se ze stanice tramvaje Divoká Šárka (2, 20, 26, 51) do centra Prahy za 25 minut jízdy. V případě, že se naopak budete potřebovat dostat na Letiště Václava Havla, ze stanice Divoká Šárka (179) Vás tam dopraví autobus za méně než čtvrt hodiny. Pražský okruh je pak dosažitelný ani ne za pět minut jízdy autem.

Chcete poradit s výběrem nebo rezervovat?


* pole označená hvězdičkou jsou povinná