Prodej bytů a kanceláří v atraktivních lokalitách

Esence domova

Rezidence Spiritka

Rezidence SPIRITKA je elegantní rezidenční komplex navržený pro rodinu současných dnů. Poptávka po příjemném rodinném bydlení v klidné lokalitě ve spojení s výhodami velkoměsta je velká. Rezidence SPIRITKA na ni reaguje svým neotřelým konceptem a nabízí 18 zajímavých řešení v otázce bydlení: 1 solitérní vila, 4 designové řadové domy a 13 prostorných bytů ve vila-domě v jižním svahu Ladronky.

Projekt je energeticky úspornou stavbou, která všem svým klientům zajistí nízkou energetickou náročnost ve třídě B.

 

 

ceník bytů www.rezidencespiritka.cz

O projektu

Elegantní Rezidence Spiritka se rozkládá v jižním svahu pod parkem Ladronka. Komplex se skládá z viladomu, ve kterém se nachází 13 bytů, 4 rodinných domů a 1 solitérní vily.

Ve viladomě se nachází byty o velikosti 97 až 240 m2, které mají dispozici od 3+kk do 6+kk. Parkovací stání a sklepy se nacházejí v 1.PP.

Čtveřice třípodlažních rodinných domů je dispozičně řešena jako 5+kk, v jejichž přízemí se nachází 2 parkovací stání.

V přízemí solitérní vily se nachází kromě 2 parkovacích stání také nebytový prostor. V jeho 2.NP se pak nachází byt o dispozici 4+kk.

Lokalita

Kvalita bydlení však nezáleží jen na chytře řešených dispozicích interiérů nebo kvalitních materiálech. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou, díky které se do centra Prahy dostanete za 15 minut. Stejně tak je zajištěna plná občanská vybavenost v blízkém okolí projektu. Samozřejmostí je množství míst vhodných k trávení volného času, včetně výše zmíněného parku Ladronka.

Standardy

Rezidence SPIRITKA je navržena tak, aby splňovala nároky moderní doby. A to nejenom užitného, ale i estetického charakteru. Odpovědi na tyto nároky jsme hledali v tom nejkvalitnějším segmentu, neboť jen ten je schopen splnit tyto požadavky. Také jsme se chtěli vymezit ze „zajetých standardů“ jiných pražských projektů a nabídnout něco, co jednoznačně reprezentuje kvalitu a estetiku v celosvětovém měřítku.

Chcete poradit s výběrem nebo rezervovat?


* pole označená hvězdičkou jsou povinná