Prodej bytů a kanceláří v atraktivních lokalitách

Bydlení, které má budoucnost

Bydlení Světova

Cihlová stavba z roku 1900 s efektní novorenesanční fasádou i zajímavé vnitřní dispozice zaručují moderní pohodu bydlení. K té samozřejmě přispívá také nedaleká stanice metra B Palmovka, která je vzdálena jen 4 minuty chůze. Příležitosti k trávení volného času zase nabízí blízké Thomayerovy sady.

ceník bytů www.svetova1.cz
Poslední
nebyt

Okolí

Kulturní vyžití nabízí například nedaleké Divadlo Na Palmovce nebo chystané centrum Nová Palmovka. Nedaleko se nacházejí také Thomayerovy sady či vltavské nábřeží.  Pohodlná je bezprostřední blízkost zajímavých restaurací a kaváren, stejně jako nákupních možností. Navíc Palmovka je díky své blízkosti centra určitě čtvrtí, které patří budoucnost. Sečteno a podtrženo, byt na adrese Světova 1 může být pro vás jak novým pohodlným bydlením, tak skvělou investicí do budoucna.

Lokalita

Bydlení Světova se nachází na rohu ulic Zenklova a Světova. Přes ulici se nachází stanice tramvaje, do pěti minut chůze je pak vzdálena stanice metra B Palmovka. Blízké okolí se poslední dobou velice pozitivně mění a prochází postupnou revitalizací.

Bydlení Světova má nesporně výhodnou polohu nedaleko městského centra, ale zároveň je tato lokalita ceněna i díky hojnosti zeleně, volnočasových možností a vysoké koncentraci služeb, jejichž blízkost Vám rozhodně ušetří spoustu času.

Chcete poradit s výběrem nebo rezervovat?


* pole označená hvězdičkou jsou povinná