Prodej bytů a kanceláří v atraktivních lokalitách

Bydlení u Ladronky. Bez kompromisů.

La Crone

Společná místa se stanou oázou plnou zeleně a dřevin, s odpočinkovými zónami a chodníky, bez automobilů. V případě bydlení ve vyšších patrech budete moci relaxovat i na prostorných terasách. Harmonický dojem z prostředí umocní i zdařilá architektonická návaznost areálu s Ladronkou a okolní zástavbou.

ceník bytů www.lacrone.cz

Na začátku bylo víno

Píše se rok 1688, do strání Břevnova a Motola se opírá slunce a v jeho zlatavé lázni se koupe vinná réva, kterou zde dal vysadit již Karel IV. Pozemky s vinicemi právě kupuje italský hrabě Filip Ferdinand de la Crone.

Jeden z výkladů uvádí, že odtud pramení zlidovělý název Ladronka. A s trochou humoru a poetiky dodejme, že La Crone ve francoužštině znamená babiznu – později zřejmě políbenou princem, neboť se v 21. století proměňuje v nejatraktivnější skupinu viladomů nejen na Praze 6.

Bezpečnost na prvním místě

Uzavřený rezidenční areál umožní přístup pouze těm, kteří v něm budou doma. Samozřejmostí bude recepce s možností přebírání pošty, zásilek a vzkazů, ale i lobby zázemí pro přijímání návštěv a setkávání rezidentů. Bezpečnost areálu zajistí kamerová ostraha nebo generální klíč.

O lokalitě

Lokalita La Crone je vrcholná – a to doslova. Umístěna na kopci, neprůjezdná, ušetřená dopravního ruchu. S poklidnou atmosférou a starousedlíky, citlivě doplněná o novou zástavbu.

V hlavní ulici Tomanova je zřízena autobusová zastávka, situovaná přímo před recepci areálu. Autobusy mají ve všední dny pouze 10minutové intervaly. V areálu vybudujeme vyhrazená stání pro taxi i návštěvníky rezidentů. Sport a pohybovou relaxaci si můžete dopřát na Ladronce či na blízkém Strahově, přímo s areálem sousedí i menší hřiště pro volnočasové aktivity. Společenské vyžití skýtají přilehlé restaurace, muzeum a kulturní centrum. Rodiny s dětmi najdou v blízkém okolí i soukromou mateřskou školku.

Chcete poradit s výběrem nebo rezervovat?


* pole označená hvězdičkou jsou povinná