Prodej bytů a kanceláří v atraktivních lokalitách

Luxusní bylení v Praze na Starém Městě

Three Carp

Projekt Rezidence U Tří kaprů se nachází v samotném srdci Prahy v ulicích Kaprova a Valentinská, nedaleko Staroměstského náměstí. Lokalita nabízí jedinečné prostředí architektonických skvostů Starého Města i bohaté vyžití moderního evropského velkoměsta v podobě nákupních bulvárů, prvotřídní gastronomie a řady kulturních představení.

I investice může být srdeční záležitostí. Pojďte se s námi podívat proč...


 

ceník bytů www.threecarp.cz

Jedinečný životní styl

Život každého z nás je jedinečný a neopakovatelný. A takový je i prostor Starého Města, v jehož středu se Rezidence U Tří kaprů nachází. Ocitáte se v pulsujícím středoevropském centru špičkové gastronomie, kultury, úchvatné architektury a high-street shopping v Pařížské ulici, které uspokojí i ty nejnáročnější. Tato atraktivní čtvrť je domovem rodin s dlouholetou tradicí, a je tak jednou z nejbezpečnějších v Praze.

Vysoký standard bydlení

Je báječné užívat si všeho, co Staré Město nabízí, ale na konci Vašeho dne – a jistě i na jeho začátku – je to kvalita Vašeho domova, na čem záleží nejvíce. Ve snaze o co nejcitlivější propojení historické architektury s estetikou moderního bytového designu jsme se obrátili na špičky ve svém oboru, včetně světoznámé návrhářky Patricie Urquioly, nositelky titulu „Designér roku“ udělovaného časopisem Wallpaper.
K mnoha luxusním prvkům, z nichž se obyvatelé Rezidence U Tří kaprů mohou těšit, patří individualizované návrhy interiérů, soukromá zahrada ve dvoře domu a historické fasády.

Mimořádná lokalita

Genius loci pražského historického centra propůjčuje Rezidenci U Tří kaprů atmosféru, kterou lze jinde nalézt jen stěží. Kouzlo bydlení v sousedství rodného domu Franze Kafky či jedné z nejstarších univerzit v Evropě se zde mísí se vzrušujícím životním stylem v centru moderní evropské metropole.

Kvalita

Rezidence U Tří kaprů ve svém konceptu, designu i provedení využívá ty nejvyšší standardy, ať už jde o řešení větších celků, jako jsou keramická dlažba, portály a koupelnový design, nebo dotažení nejposlednějších detailů, například skleněných doplňků, klik a pantů.

S kvalitou života, jak ji nabízí Rezidence U Tří kaprů, se jen zřídka setkáte jinde než v těch nejslavnějších rezidencích v Londýně, Paříži, Miláně nebo New Yorku.

Chcete poradit s výběrem nebo rezervovat?


* pole označená hvězdičkou jsou povinná